top of page

MADEROTERAPIE

image1_edited.jpg

Maderoterapie těla - co to je?

Jedná se o poměrně novou techniku v pomoci odbourávání nechtěné celulitidy pomocí dřevěných válečků a jiných dřevěných nástrojů. Tato metoda je až 8x účinnější než ruční lymfatická masáž. Pomáhá spalovat a eliminovat tuky v problémových partiích - hlavně v nohách, zadečku a na břiše.

Velmi pomáhá při odstranění zadržované vody v těle, aktivuje lymfatický systém a zároveň odstraňuje z těla toxiny, čímž pomáhá k celkovému ozdravení těla. Redukuje otoky, urychluje metabolismus a zároveň výrazně zpevňuje stehna a hýždě. Viditelné výsledky jsou již po 3. návštěvě. Naše terapeutka s Vámi zhodnotí stav vašeho těla a doporučí počet návštěv. 

Nedoporučuje se při: srdečních onemocněních, trombóze, výrazné křečové žíly, kožní onemocnění, těhotenství/kojení, infekční, virová a bakteriální onemocnění

Manikúra
image0 (2)_edited.jpg

Maderoterapie obličeje - co to je?

Tato cílená forma maderoterapie je zaměřená speciálně na ošetření obličeje s výrazným efektem omlazení. Je velmi účinná v odstranění dvojité brady. Znatelný hubnoucí účinek tváří - tzv. V-Shape, kdy celý obličej po ošetření krásně oplaskne. Po ošetření dochází ke ztrátě nadbytečné vody v obličeji - odstraní se tedy otoky v okolí očí a tváří. Okamžitý liftingový efekt, který uvidíte na první pohled. Zároveň tato metoda pomáhá v předcházení vzniku vrásek a eliminuje jejich hloubku. Zvyšuje se pružnost pokožky a snižuje napětí v celém obličeji. Rychlé a viditelné výsledky jsou již po 1. návštěvě. Důležitý je odstup minimálně 2 měsíce od botoxových injekcí.

Nedoporučuje se při: hnisavém onemocnění na kůži obličeje, zánětlivých onemocněních v oblasti hlavy (uši, oči, zuby, koutky rtů, opary), při podrážděné pokožce způsobené nadměrným opalováním

Gel lak
bottom of page