top of page

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make up Modřany Praha pudrové obočí

Obočí
Pixbrows - Pudrový efekt

Obočí Pixbrows se od techniky microblading (vláskování) v mnohém liší. Jedná se o modernější metodu, která imituje jemně nalíčené (stínované) obočí. Technika pudrového efektu spočívá v použití tetovacího strojku určeného na permanentní make-up, který šetrně vpravuje pigment do nejvyšší vrstvy kůže a vytvoří tak jemný stín pod přírodními chloupky a zároveň nenápadně doplní místa, kde je růst chloupků omezen, či zcela chybí. Pudrové obočí má trvanlivost cca 2-3 roky v závislosti na typu kůže. Tato metoda je vhodná na všechny typy pletí.

Služby PMU obočí
Praha Modřany Permanentní make up stínované rty

Rty
Pixlips - Stínované rty

Jemná technika stínování rtů, která klade důraz na přirozenost a nevytváří se žádné viditelné přechody, jelikož se barevný pigment po celém povrchu rtů stínuje a konturuje stejným odstínem. Touto metodou se dá vyrovnat lehká asymetrie rtů, zvýraznit jejich odstín a případně je jemně opticky zvětšit. Pigment se aplikuje pomocí tetovacího strojku na permanentní make-up do svrchních vrstev pokožky.  Pixlips mají trvanlivost cca 3-4 roky v závislosti na typu kůže. Tato metoda je vhodná na všechny typy pletí.

Služby PMU rty
Permanentní make up Modřany Praha klasická oční linka

Oční linky
Pixliners Classic- klasická linka
Pixliners Shaded - stínovaná linka

Pixliners Classic jsou obvykle aplikovány od prvních řas vnitřního koutku a rozšiřují se směrem k vnějšímu koutku oka. Tyto linky jsou vhodné jak pro ženy, které nejsou zvyklé na nápadný make-up, ale chtějí mít oči přirozeně zvýrazněné, tak i pro klientky, které dávají přednost delší a širší lince pro výraznější vzhled očí. Pixliners Shaded jsou vhodné pokud klientka chce linkou nahradit i lehký stín víčka. Intenzita stínování vždy záleží na dohodě mezi artistkou a klientkou a je částečně ovlivněna i anatomickým tvarem oka. Linky mají trvanlivost cca 3-4 roky v závislosti na typu kůže. Tato metoda je vhodná na všechny typy pletí.

Služby PMU linky klasické
Praha Modřany Permanentní make up tetováni bradavky areol

Tetování Areol
Prsní dvorce a bradavky

Jedná se o tetáž prsních dvorců a bradavek především pro klientky po rakovině prsou. Po ablaci, neboli odstranění prsu, většinou klientka absolvuje rekonstrukci v podobě silikonového implantátu. Bohužel v místě původní bradavky je pouze jizva. Areola Tattoo je možnost jak alespoň opticky klientce vrátit sebevědomí. Zároveň je možné zákrok provádět i v případě nepovedené operace zvětšení/zmenšení prsou, ztráty pigmentu (vitiligo) a další.

Služby PMU aeroly
bottom of page