top of page

MANIKÚRA A NEHTOVÁ MODELÁŽ

Screenshot_20221022-092818_Instagram_edited.jpg

Sterilní a bezpečná manikúra

Dokonalá manikúra nabízená v našem studiu předčí Vaše očekávání. Jedná se o kosmetické ošetření rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Nejprve se ruce a nehty desinfikují, následně čistí a zarovnávají nehty a poté se procedura zaměřuje na odstranění odumřelé kůže v okolí nehtů, tak aby ruce působily co nejvíce čistým a upraveným dojmem. Na závěr je provedena masáž rukou, aby došlo k jejich prokrvení a celkovému omlazení kůže. Veškeré nástroje, které naše nehtová designérka používá, jsou pro každou klientku osobně sterilizované a otevřené z jednorázového obalu přímo před ní. Při manikúře klademe důraz na nejvyšší standart čistoty práce.

Manikúra
Screenshot_20221022-093244_Instagram_edited.jpg

Gel lak

Technika Gel laku je v dnešní době stále populárnější a velmi vyhledávanou metodou péče o nehty. Máme nepřeberné množství odstínů, které se aplikují přímo na přírodní nehet, který je nejprve upraven manikúrou a pomocí gel laku je nehet zpevněn. Nanáší se podobně jako klasický lak, ale je vytvrzován pod speciální lampou, díky které je výdrž gel laku výrazně delší než má běžný lak na nehty (až 3 týdny). Zároveň se Gel laky často kombinují s nehtovou modeláží pro dosažení barevného efektu nehtů.

Gel lak
Screenshot_20221022-090058_Instagram_edited.jpg

Nehtová modeláž

Nehtová modeláž je metoda, při které dochází k prodloužení a symetrickému vymodelování vlastních nehtů. Nehty prodlužujeme pomocí papírových šablon, což je nejšetrnější metoda, u které se nepoužívá žádné chemické lepidlo, které by narušovalo strukturu přírodního nehtu. Délka a tvar prodlouženého nehtu, je vždy modelována po dohodě s klientkou, zároveň Vám však bude vše doporučeno i nehtovou designérkou v závislosti na tvaru vašeho lůžka. Vaše nehty budou tenké ale i přesto pevné a krásné. Každé modeláži předchází důkladná a sterilní manikúra. (Nehty stále rostou, proto je nutné modeláž pravidelně doplňovat cca 1x měsíčně)

Nehtová modeláž
Screenshot_20221022-093509_Instagram_edited.jpg

Nail Art design

Nail Art design je tvůrčí umění určené ke zdobení nehtů. Jako někdo upřednostňuje přírodní a nenápadný vzhled umělého nehtu, tak stejně se najde mnoho klientek, které vyžadují, aby se jejich nehty ve společnosti odlišovaly. Tyto klientky vyhledávají zkušené nehtové designérky, které zvládnou i složitá zdobení a splní jim jejich přání. Nehty se zdobí pomocí barevných Gel laků, glitrů, kamínků, samolepek a mnoha dalších prvků. Naše Anastásiia toto umění ovládá na jedničku a je možné se s ní domluvit aby se co nejvíce přiblížila Vaší představě o dokonale nazdobených nehtech.

Nail Art, Art design
bottom of page